Manifeste du représentationnisme

הגישה האמנותית שלנו היא והתעקשות נוח לבצע שאילתה העבודה מתוך עצמו. זה חוויה בכל פעם, ניסיון חוזר ונשנה לתשאל "את נציג" פונקציה של הגרפיקה בהתהוות. מהו ייצוג? זה יכול לדבר בעד עצמו? אתה יכול לקיים אינטראקציה עם זה?
כל עבודה היא ייצוג, אך הוא לא להיות נחשב כמו הפחתת עותק של הטבע, כפי גינו אותו אפלטון. איזה עררים אלינו זה כי ייצוג ומתבטא הפיסיולוגי ככזה.
baby-doll-12-poupée-bébé-baby-art-deamonartiste-photo-photographie-picture-pic-image-Zedblek-artiste-contemporain-français-french-contemporary-artist

C’est une chose de vouloir imiter la nature, en la considérant comme étant la seule réalité, c’en est une autre d’avoir pour intention délibérée  de manifester ostensiblement la représentation comme telle. Certes la complexité d’une œuvre rend difficile d’en appréhender ce qui la caractérise. Néanmoins, certaines œuvres peuvent nous parler d’elles en nous révélant comment à chaque fois elle se fait représentation. Cette volonté des artistes de faire parler l’œuvre d’elle-même n’est assurément pas nouvelle. Pensons simplement à l’analyse des Ménines de Vélasquez par Foucault.

Blink 6

דיאלוג עם העבודה, השאילתה מעצמו על ידי דגש מעשי של האמן בעת מימושה...
אתה יכול לקרוא 'representationnisme', נטייה אמנותית זו השאלה, כדי להדגיש את specificities של עבודה, ייצוג... היום, אמר טומבי, כל קו הוא בחוויה הממשית של היסטוריה משלו, שהוא טבוע. היא אומרת כלום, זה האירוע של גלגול משלו.

הגרפיקה מדבר כשזה מתחיל לתקשר עם עצמו. Metalanguage הזה, חשיפת מאפיינים וייצוג, האמן יכול להיות מבוגר התהליכים ציורית או סמלי, על-ידי הבעלות, rearrangements טכניים, סינקרטיזם תרבותית או סגנוניות ועוד. אנחנו חושבים כאן Polke, דלבוי, Fanzhi, בנקסי, בולדסארי, צמר, הנסיך, Borremans, קורין.

עם זאת, הגישה שלנו עצמם לא יבין אם זה לא שמעת אותו כמו עקשנות הקרביים שאלה הייצוג ככזה. אם אין להעתיק את הטבע, הוא הדרך לייצג את עצמה האמיתי. או ליתר דיוק האמיתי שכבר קיימים הוא רק תירוץ כדי לקרות מציאות חדשה, ייצוג. הפרשנות שלנו הוא לא אקסטרפולציה של בפועל כבר קיימים, אלא שינוי שלו.
השינוי התבצע על ידי חידוש, בזמן הנוכחי, של מה שכבר קיים. קורות חיים קיים ייצוג אינה בפשטות את העותק, ולא רק כדי להצפין אותו, אבל זה היה השינוי, תשאול מתוך עצמו. קורות חיים ייצוג צריך להיות כבר לא טאבו. אנחנו קוראים "surepresentionnisme", האפשרות הזו מדהימה ומכוונת של ייצוג של מחלים לבצע ייצוג ייצוג..., וכך משקפים. . זה הכוונה שלנו רוב העבודה שלנו כמו על יצוגיים, בובות, או בעבודות כגון שמש, Le violon d'ingres או בארבעת החודשים הבאים.

Rencontre-du-quatrième-type-mannequin-art-photo-photographie-picture-pic-image-Zedblek-artiste-contemporain-français-french-contemporary-artist-picto-feux

אנחנו אוהבים להאמין שיש הייצוג משלה למצב קיים. זה למה מה בוגד בכל פעם הייצוג לנו חשוב יותר מכל מה שהוא מייצג. אנחנו לפחות יכולים להניח את הציור הפיגורטיבי, אומר נאו ראוך, מכיל כל שורה של מוקשים, שגיאות גסות, קליפות בננה להתמודד, וזה מה שמעניין אותי יותר מאשר נקודת.
כדי לאלץ את האמיתי יקרה, מאלץ אותו להיות עוד במה שהוא יודע. כדי לעשות זאת, אנחנו מקשיבים העבודה, מתפיסה שלה, אבל במיוחד בזמנו של השלמתו שבה הוא מבטא את עצמו. שכל הציורים שלי יש הרבה תאונות, אמר בייקון Francis. נוסף אני מקבל, יותר מתקדם. אני קודם פרויקטים התמונה בראש שלי, אבל מעולם לא הבנתי את כפי שתכננתי את זה. מתברר כי אני מצייר את (...).

Sun 1-soleil-reflet-reflection-art-photo-photographie-picture-pic-image-Zedblek-artiste-contemporain-français-french-contemporary-artist-

ואילו האמן יבין, הוא מתפתח. מהרגע שבו אנו מתחילים לצייר או לצייר, העבודה הופך סיפור משלו, אנו משתתפים בדיאלוג עם זה. לדמיין, אמר קראל אפל, כי הצבע הראשונה שהחלתי על הבד הוא אדום. המחווה הזאת מתנה את כל השאר. (…) הכל אפשרי, אבל זה מונע כי כל התהליך החל עם אדום הראשון. אם היה לי לא לשים בתוך הראשון של האדום שאר הטבלה יהיה שונה. (...)

היסטוריה של עבודה בהתהוות באותו הרגע כאשר האמן משיגה מאפשרת לו להשתתף. מקשיב שלו אילוצים רצופים, הקמתה של כל אירוע, זה עלול להתעמת, ואז ליצור, להתמודד עם זה.
תאונהעל פי בייקון, קליפות בננה, על-פי נאו ראוך. כל היבטים אלה מצביעים על קיום מסוים של העבודה, אשר אנחנו נשכנע את המודאליות להתקיים "תפקידה נציג. אבל זה מוכיח מראה טובה מאוד של התרבות, החברה, את האוויר של זמן שאינו חריץ הערכה. עם זאת, הגישה שלנו היא של המתרגל. רחוק מחפש אמת כלשהי, הגישה שלנו היא להתנסות עם "הפונקציה נציג", לחיות עם העבודה. זה חוויה זו אשר חשוב עבורנו, תחושה בכל פעם שאנו יוצרים.

Zedblek, 14/05/2015

Seriously-crâne-skull-vanity-vanité-Zedblek-artiste-contemporain-français-french-contemporary-artist-art-photo-photographie-death-existence
Le-quart-d'heure-de-câlin-Zedblek-artiste-contemporain-français-contemporary-artist-art-drawing-painter-peintre-dessinateur-representationnisme-encre-noir-image-icône-Warhol-Mickey-Mouse-maniérisme-Sainte-Marie-humour-picto-humor
Smedaz Smaz Zomgram Zazoumi David Konigan Kalester Konogol Humanican Kimerto Isnoman Jikipan Zedbansk Blinki Zedblink Zedko Kugmi Jikidan Fazton Fuzgami Kregaster Kredaster Isnomo... Zedblek!